Menu

Chevrolet Camaro Hot Wheels Edition: Chlapci vyrástli

Spomínate si ešte na časy keď sme boli malými chlapcami? (Pardon dámy a slečny). Naše hry s autíčkami, ktorých sila závisela len na našich prstoch. Preteky, v ktorých šlo o chlapčenskú česť, a mysleli sme si akí sme frajeri. Tajné priania o tom, aké by to bolo keby autíčka vyrástli. Chevrolet sa teraz postaral o to, že Amerika môže byť skutočne krajinou splnených prianí. 

Camaro sa už od svojho debutu v roku 1968 zakaždým dočkalo zhmotnenia i v mierke 1:68 od spoločnosti Hot Wheels. Už v minulosti, konkrétne pri príležitosti 45. výročia spojenia tejto dvojice, sa stalo že proces prebehol aj opačným smerom a na cesty sa dostalo Camaro v edícii Hot Wheels. Rovnako je tomu aj tento rok, a to pri príležitosti 50. výročia. Čo teda táto hračka pre veľkých chlapcov prináša? 

Tak ako, budete malí alebo už veľkí chlapci? 

Základom je oranžový lak Crush doplnený rýchlymi pásami v čiernej farbe Satin Graphite, spolu s emblémami Hot Wheels na blatníkoch. Svalnaté kupé sa bude dodávať na 20-palcových kolesách s päticou zdvojených lúčov a titánovým finišom. Za nimi sa ukrývajú oranžovo lakované brzdové strmene Brembo. 

V interiéri to hrá kombináciou čiernej a oranžovej. Uvítaním sú podsvietené prahy s označením Hot Wheels a na opierkach hlavy sa nachádza vyrazená silueta hračkárskeho autíčka. Pozmenené sú koberčeky, samozrejmosťou je farebné zladené kožené čalúnenie a v spodnej časti volantu sa nachádza emblém s označením edície. 

„Hračkárska“ edícia bude dostupná pre obe karosárske verzie (kupé/kabriolet), a pre varianty LT, SS no aj extrémne COPO Camaro. Ceny zatiaľ neboli zverejnené, do predaja sa táto edícia dostane až v roku 2018.  Ak nemáte našetrené na túto veľkú hračku tak nezúfajte, v predaji bude aj tá v mierke 1:68 priamo od Hot Wheels. Tak ako, budete malí alebo už veľkí chlapci? 

 

 

O autorovi

Radoslav Belák

Drive like a racer, live like a gentleman.

Zatiaľ žiadne komentáre.

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: