Menu

Chris Harris prevetral nemecké beštie

Mercedes-AMG GT R a BMW M4 GTS sa postavili proti etalónu okruhových špecialít – Porsche 911 GT3 RS. Za ich volanty zasadol známy Chris Harris a všetko sa odohralo pod taktovkou Top Gearu. Podarilo sa teda konkurencii konečne zdolať skvelú gé té trojku?

Menej kíl, viac koní, lepšia aerodynamika a podobné špeciality sú klasickým receptom na okruhovú verziu už tak ostrých športových áut. Mercedes z AMG GT odvodil jedovato zelené GT R a Bavori vypustili na trate M4 GTS. Stálym etalónom je však už roky Porsche 911 GT3 RS, ktoré je každou generáciou lepšie.

Porsche 911 GT3 RS, Mercedes-AMG GT R a BMW M4 GTS

AMG je fajn, BMW má čo dobiehať a Porsche? Stále na čele a bezkonkurenčné.

Všetky tri spomenuté špeciality tentoraz vyfasoval Top Gear, no Stiga za volantom už neuvidíme. Pri jeho mlčanlivosti by sme sa veľa nedozvedeli. Zato opičiak menom Chris Harris toho povie až až. Čo je ale lepšie, je fakt, že tento chlapík dokáže driftovať hádam so všetkým. Dajte mu do ruky kolobežku a on jej spáli kolieska. Predstavte si teda, čo urobil s týmito tromi kúskami.

Ako reálne dopadli? Spálené pneumatiky, rev motorov, dosť chválospevov na Porsche a opak pre BMW. Aby som však neprezradil úplne všetko, vychutnajte si video, ktoré nájdete v tomto odkaze alebo po kliknutí na fotografiu v článku.

 

O autorovi

Radoslav Belák

Drive like a racer, live like a gentleman.

Zatiaľ žiadne komentáre.

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: