Menu

Rýchlo a zbesilo 8: Zrada rodiny

V noci z nedele na pondelok na Times Square v New Yorku vo veľkom predviedli upútavku k novej časti ságy Rýchlo a zbesilo. Už ôsmy diel zmenil názov, je plný prekvapení no množstvo akcie a rýchlych áut tu zostáva.

 

Sága s názvom Rýchlo a Zbesilo nás podaktorých sprevádza už od detských čias, niektorých priviedla práve ona k láske k autám. Od prvého dielu sa značne zmenila, no našťastie podstatu si stále zachováva. Vždy to bolo o akcii a rýchlych autách.

Počas noci z nedele na pondelok sa na Times Square v New Yorku konalo veľké predstavenie upútavky s titulom Fate of the Furious. Tá je opäť nabitá typickou hollywoodskou akciou, rýchlymi kárami a známymi hercami. Čaká nás však aj zopár prekvapení, ktoré si pod taktovku vzal režisér F. Gary Gray. Po Riu a Londýne sa tentokrát herci ocitnú na Kube, v New Yorku ale aj na studenom Islande.

nengzavcppq1rr_2_b

Už chýbala hádam len ponorka. Nebojte, dočkáte sa jej…

V prvom rade to vyzerá na to, že Dominic Torreto (Vin Diesel) sa svojej rodine otočí chrbtom a jeho vzťah s Hobbsom (Dwayne Johnson) bude opäť poriadne vyostrený. Na scéne sa však objavuje aj Deckard Shaw (Jason Statham) a nováčikom budú herečky Charlize Theron a Helen Mirren, ktoré si údajne zahrajú záporné postavy.

To, že vo filme uvidíme neskutočnú záplavu áut hádam ani nemusím spomínať. Od klasických muscle cars ako Plymouth GTX, alebo legendárny Charger tu uvidíme aj Mercedes-AMG GT S, nejeden Challenger Hellcat alebo Lamborghini Murcielago. V posledných dieloch sa k autám pridal vrtuľník, tank, lietadlo alebo dokonca ozborojený dron. Už chýbala hádam len ponorka. Nebojte, dočkáte sa jej… To všetko už 14.apríla 2017.

 

 

O autorovi

Radoslav Belák

Drive like a racer, live like a gentleman.

Zatiaľ žiadne komentáre.

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: