Menu

Video: Jay Leno a 5 špičkových talianskych žrebcov

Momentálne tak trochu (rozumej: fakt dosť) závidíme pánovi menom Jay Leno. V spolupráci so zberateľom áut značky Ferrari, sa mu podarilo na jednej pretekárskej trati zhromaždiť kompletnú veľkú 5-ku od Ferrari.

Ferrari zo svojich stajní pravidelne vypúšťa statných žrebcov, no akoby to nestačilo, tak raz za čas vypustí poriadneho plnokrvníka. Žrebca, ktorý je kráľom, vrcholom na trhu a súperom vytrie zrak. Doteraz ich bolo päť a sú nazývaní aj ako veľká päťka od Ferrari. Jedná sa o modely 288 GTO, F40, F50, Enzo a posledným je zatiaľ hybridné LaFerrari.

…kvalitný žrebec sa má pravidelne prevetrať…

jay-leno-ferrari-flagships-video

Na svete je iba málo ľudí, ktorým sa podarilo zhromaždiť ich všetky a ešte menej z týchto šťastlivcov ich ukáže svetu. Klenotník David Lee, ktorý si žije odmalička svoj americký sen však je na tom ešte lepšie. Nie že svoje kúsky svetu ukázal, pochválil sa navyše tým, že ich aj aktívne využíva. A presne o tom to je, kvalitný žrebec sa má pravidelne prevetrať.

…kráľovská postupka od Ferrari na jednej trati sa naozaj len tak nevidí…

David posadil Jaya do LaFerrari, seba do 288 GTO a svojich troch bratov do zvyšných troch kúskov. Každopádne si ostatné môžete pozrieť vo videu, kráľovská postupka od Ferrari na jednej trati sa naozaj len tak nevidí. Akcia sa začína približne v čase 2:50, no až taká akcia to nie je. Jednoznačne to však je krásny pohľad.

My len potichu závidíme Davidovi, ktorý si žije svoj americký sen s talianskou príchuťou. Keby sa nám naskytne možnosť ako Jayovi, tak by nás pravdepodobne trápili mokré sny až do konca roka. Toho budúceho…

O autorovi

Radoslav Belák

Drive like a racer, live like a gentleman.

Zatiaľ žiadne komentáre.

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: